NAŠE MOTTO ZNÍ:

NIKDY NEŘÍKEJ, ŽE NĚCO NEJDE OPRAVIT, 
ON SE TOTIŽ VŽDYCKY NAJDE NĚJAKÝ BLBEC, KTERÝ TO NEVÍ, JDE A OPRAVÍ TO :) 
TAKŽE MY JSME TI BLBCI :)

 Svoji práci děláme s láskou a používáme u toho zdravý selský rozum, takže přijdeme i na většinu věcí, které "všemocná" diagnostika neodhalí :) Rádi opravíme i "babičky a dědečky" typu Trabant, Favorit, Lada.... Bude to pro nás příjemná změna :) 


Takže, zahájili jsme provoz a naše obavy o zákazníky na malé vesničce se rychle rozplynuly, makáme i víkendy,  jaký je zájem :) Poradíme si prakticky se vším... Něco odhalí diagnostika, na další zapeklitosti použijeme zdravý selský rozum a zvládneme jak se říká "na koleni".... Jsme ještě ze staré školy, ne styl, diagnostika zvládne vše a bez ní se ani nehnu :) 

Samozřejmě jich několik máme, ale také neodhalí každou zradu :)

Moc rádi vám se vším pomůžeme :)Výměna náplní

Automatické i normalní převodovky, klimatizace...... vše na plně automatických profi mašinkách samozřejmě vč proplachu, vyčištení....


Opravy automatických převodovek zatím po domluvě :) 


Diagnostika

 kompletní diagnostika, mazání servisních intervalů a vše, co k tomu patří. Diagnostické zásuvky na všechny vozy.

Lze i nákladní vozidla vč základních oprav. Mám  27 let praxe v MKD pak autoservis všeho druhu vč nákladních vozidel. Většinou opravím nebo aspoň zjistím, co tomu je, jasně,  "je to rozbitý" :) Dlouhodobá praxe v Německu, takže se prosím nedivte, když Vás budu upozorňovat na spoustu chyb na autě. Opravdu nikoho nenutím, aby si to nechal opravit, ale upozorním na to, u našich sousedů jsou na to dost pedanti :)

Dále zmákneme

Čištění a výměna vstřiků. Zatím na určité značky, ale určitě se domluvíme :) Ještě se nenašlo auto, se kterým bychom si tu neporadili, i když se některá autíčka docela snažila odolat .)

Klasické opravy motorové části, mechanické opravy, pneuservis...Máme zkušenosti i auty narozenými před rokem 2000, takže dědečkové a babičky, těšíme se na vás :).